Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Sonbahar Tenis Turnuvası 6-20 Ekim 2018 tarihlerinde Ziraat Fakültesi açık tenis kortlarında oynanmıştır.
Tek ve çift erkekler kategorilerinde yapılan ve çok güzel görüntülere sahne olan turnuvanın sonunda kazananlara ödüllerini Dekanımız Sayın Prof. Dr. Ergin DURSUN takdim etti. Kategorilerinde dereceye girenler ve turnuvaya katılanlar aşağıdaki gibidir.

Tek Erkekler

 1. Prof. Dr. Özer Elibüyük (A.Ü. Ziraat Fakültesi)
 2. Öğr. Gör.Dr. Serdar Yıldırım (ODTÜ)


Çift Erkekler

 1. Prof.Dr. Sinan Süzen (A.Ü. Eczacılık Fakültesi) – Bora Gökçer (DHMİ)
 2. Öğr. Gör.Dr. Serdar Yıldırım (ODTÜ) – Dr. Adnan Gürbüz (Sağlık Bak.)

Turnuvaya katılanlar

 1. Prof. Dr.  Ergin Dursun
 2. Prof.Dr. Necmettin Ceylan
 3. Prof.Dr. Mustafa R. Çanga
 4. Prof.Dr. Özer Elibüyük
 5. Prof.Dr. Abdullah Baran
 6. Prof.Dr. Gökhan Çaycı
 7. Prof.Dr. Oğuz Can Turgay
 8. Prof.Dr. Sinan Süzen
 9. Prof.Dr. İbrahim Tekdemir
 10. Prof.Dr. Doğan Bor
 11. Prof.Dr. Ogün Doğru
 12. Öğr. Gör.Dr. Ümit Şen
 13. Prof.Dr. Levent Aydın
 14. Öğr. Gör.Dr. Serdar Yıldırım
 15. Dr. Adnan Gürbüz
 16. Bora Gökçer
 17. Zihni Öztürk
 18. Ahmet Öner

Turnuvanın kapanışına yönelik olarak 29 Ekim 2018 Pazartesi günü saat 15.30’da tenis kortları yanında düzenlenen ve bir şenlik havasında geçen piknikte Dekanımız Sayın Prof. Dr. Ergin DURSUN ve Dekan Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Necmettin CEYLAN, turnuvaya fakültemizden katılan akademik personelimiz, turnuvaya dışarıdan katılan konuklar, idari personelimiz ve öğrencilerimizle bir araya geldiler. Piknikteki ikramların ardından dekanımız kısa bir konuşma yaparak turnuvaya katılan tüm oyunculara teşekkür etti. Ayrıca, turnuvanın organizasyonunda çok büyük destek sağlayan Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Bölümü Öğretim Üyemiz Prof. Dr. Mustafa ÇANGA’ya ve turnuva boyunca özverili hizmetleri için tenis kortları sorumlusu Cahit YAZAROĞLU’na teşekkür ve şükranlarını iletti.