T.C. Tarım ve Orman Bakanlığının başlattığı proje kapsamında, Keçiören Belediyesi ve Fakültemizin ortaklığında düzenlenen “Geleceğe Nefes” Ağaç Dikme Etkinliğine katıldık.

Keçiören Belediyesi Yükseltepe ağaçlandırma alanında düzenlenen etkinliğe Keçiören Kaymakamı Sayın Uğur BULUT, Keçiören Belediye Başkanı Sayın Turgut ALTINOK, Fakülte Dekanımız Sayın Prof. Dr. Ergin DURSUN ile Dekan Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Belgin ÇAKMAK, Keçiören Müftüsü Sayın Mehmet ŞAHİN, Keçiören Belediyesi yetkilileri, Tema Vakfı yetkilileri, Keçiören Mahalle Muhtarları, siyasi parti temsilcileri, çevre okullardan öğrenci ve öğretmenler,  fakültemizin değerli akademik ve idari personeli ile öğrencilerimiz katıldı.
Açış konuşmasını Keçiören Belediye Başkanı Sayın Turgut ALTINOK’un yaptığı etkinlik, Keçiören Kaymakamı Sayın Uğur BULUT’un konuşmasının ardından ağaçlandırma sahasında devam etti.
Katılımcılarımızın ağaç dikip, can suyunu vermelerinin ardından Keçiören Belediye Başkanı Sayın ALTINOK,  Keçiören Kaymakamı Sayın BULUT ve Dekanımız Sayın Prof. Dr. Ergin DURSUN DURSUN minik dostlarımıza ve halkımıza çam fidanı takdim ettiler. Şenlik havasında geçen etkinlik fotoğraf çekimleri ile son buldu.