22
NIS
2019

Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi 39. Geleneksel Spor Şenliği Maç Programı

Posted By :
Comments : Off

 

FUTBOL Oyun Kuralları

BranşMaç NoTarihSaatTAKIM-AMaçSonucuTAKIM-B
Futbol124.04.2019, Çarşamba12:00Su Ürünleri Mühendisliği111Zootekni
Futbol224.04.2019, Çarşamba13:00Tarım Makinaları ve Teknolojileri Mühendisliği212Bahçe Bitkileri
Futbol325.04.2019, Perşembe12:00Tarım Ekonomisi09Toprak Bilimi ve Bitki Besleme
Futbol425.04.2019, Perşembe13:00Bitki Koruma72Tarla Bitkileri
Futbol526.04.2019, Cuma12:00Süt Teknolojisi122Tarımsal Yapılar ve Sulama
Futbol629.04.2019, Pazartesi12:00Zootekni21Bahçe Bitkileri
Futbol729.04.2019, Pazartesi13:00Toprak Bilimi ve Bitki Besleme24Bitki Koruma
Futbol830.04.2019, Salı18:00Süt Teknolojisi16Zootekni
Futbol903.05.2019, Cuma12:00 (3. lük)Süt Teknolojisi
2Bahçe Bitkileri
Futbol1003.05.2019, Cuma14:00 (Final)Bitki Koruma
20Zootekni
Turnuva Sıralaması
ŞampiyonBitki Koruma
2Zootekni
3Bahçe Bitkileri

 

VOLEYBOL Oyun Kuralları 

BranşMaç NoTarihSaatTAKIM-AMaçSonucuTAKIM-B
Voleybol130.04.2019,Salı12:00Su Ürünleri Mühendisliği02Bahçe Bitkileri
Voleybol230.04.2019,Salı13:00Bitki Koruma20Süt Teknolojisi
Voleybol302.05.2019, Perşembe12:00Tarla Bitkileri12Toprak Bilimi ve Bitki Besleme
Voleybol402.05.2019, Perşembe13:00Bitki Koruma20Bahçe Bitkileri
Voleybol506.05.2019, Perşembe12:00Toprak Bilimi ve Bitki Besleme--Tarım Ekonomisi
6Turnuva Sıralaması
6ŞampiyonBitki Koruma
72Toprak Bilimi ve Bitki Besleme
73Tarım Ekonomisi

 

BASKETBOL Oyun Kuralları

BranşMaç NoTarihSaatTAKIM-AMaçSonucuTAKIM-B
Basketbol107.05.2019, Salı12:00Tarım Makinaları ve Teknolojileri Mühendisliği--Bitki Koruma
Basketbol207.05.2019, Salı12:00Toprak Bilimi ve Bitki Besleme--Tarla Bitkileri
Basketbol307.05.2019, Salı12:00Zootekni--Süt Teknolojisi
Basketbol407.05.2019, Salı12:00 Maç 3 Galibi--Bahçe Bitkileri
Basketbol5Maç 1 Galibi 1. Takım--
Basketbol6Maç 2 Galibi 2. Takım--
Basketbol6Maç 4 Galibi 3. Takım--
Turnuva Sıralaması
Basketbol7Tarım Makinaları ve Teknolojileri Mühendisliği (Şampiyon)--
Basketbol82-Zootekni
Basketbol93-Toprak Bilimi ve Bitki Besleme

 

 

Masa Tenisi  Sıralama
1.  Alperen Köse  (Bahçe Bitkileri)
2. Hasan Demirdelen (Bahçe Bitkileri)
3. H.Emre Eren (Tarım Ekonomisi)