10
NIS
2018

Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi 38. Geleneksel Spor Şenliği Maç Programı

Posted By :
Comments : Off


FUTBOL ŞAMPİYONU
TARIMSAL YAPILAR ve SULAMA BÖLÜMÜ
2. Bahçe Bitkileri Bölümü
3. Süt Teknolojisi Bölümü

 

FUTBOL Oyun Kuralları

BranşMaç NoTarihSaatTAKIM-AMaçSonucuTAKIM-B
Futbol116.04.2018, Pazartesi12:00Bahçe Bitkileri43Zootekni
Futbol216.04.2018, Pazartesi13:00Bitki Koruma65Tarla Bitkileri
Futbol318.04.2018, Çarşamba12:00Peyzaj Mimarlığı210Tarımsal Yapılar ve Sulama
Futbol418.04.2018, Çarşamba13:00Tarım Ekonomisi24Tarım Makinaları ve Teknolojileri Mühendisliği
Futbol520.04.2018, Cuma12:00Toprak Bilimi ve Bitki Besleme12Su Ürünleri Mühendisliği
Futbol620.04.2018, Cuma14:00Bahçe Bitkileri74Bitki Koruma
Futbol725.04.2018, Çarşamba12:00Tarımsal Yapılar ve Sulama43Tarım Makinaları ve Teknolojileri Mühendisliği
Futbol825.04.2018, Çarşamba13:00Su Ürünleri Mühendisliği15Süt Teknolojisi
Futbol927.04.2018, Cuma12:00Tarımsal Yapılar ve Sulama
54Bahçe Bitkileri
Futbol1030.04.2018, Pazartesi12:00Süt Teknolojisi
45Tarımsal Yapılar ve Sulama
Futbol1102.05.2018, Çarşamba12:00Bahçe Bitkileri
104 Süt Teknolojisi

 

VOLEYBOL Oyun Kuralları 

VOLEYBOL ŞAMPİYONU
BİTKİ KORUMA BÖLÜMÜ
2. Tarla Bitkileri Bölümü
3. Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Bölümü

BranşMaç NoTarihSaatTAKIM-AMaçSonucuTAKIM-B
Voleybol117.04.2018,Salı12:00Tarla Bitkileri20Tarım Ekonomisi
Voleybol217.04.2018,Salı13:00Süt Teknolojisi02Zootekni
Voleybol319.04.2018, Perşembe12:00Tarımsal Yapılar ve Sulama12Bahçe Bitkileri
Voleybol419.04.2018, Perşembe13:00Tarım Makinaları ve Teknolojileri Mühendisliği02Bitki Koruma
Voleybol524.04.2018, Salı12:00Toprak Bilimi ve Bitki Besleme20Su Ürünleri Mühendisliği
Voleybol624.04.2018, Salı13:00Tarla Bitkileri20Zootekni
Voleybol726.04.2018, Perşembe12:00Bahçe Bitkileri02Bitki Koruma
Voleybol803.05.2018, Perşembe12:00Toprak Bilimi ve Bitki Besleme13Tarla Bitkileri
Voleybol907.05.2018, Pazartesi12:00Tarla Bitkileri03Bitki Koruma
Voleybol1014.05.2018, Pazartesi12:15Bitki Koruma20Toprak Bilimi ve Bitki Besleme

BASKETBOL ŞAMPİYONU
BİTKİ KORUMA BÖLÜMÜ
2. Tarım Makinaları ve Teknolojileri Mühendisliği Bölümü
3. Tarla Bitkileri Bölümü

 

BASKETBOL Oyun Kuralları

BranşMaç NoTarihSaatTAKIM-AMaçSonucuTAKIM-B
Basketbol104.05.2018, Cuma12:00Tarım Makinaları ve Teknolojileri Mühendisliği--Peyzaj Mimarlığı
Basketbol204.05.2018, Cuma12:00Tarla Bitkileri--Su Ürünleri Mühendisliği
Basketbol304.05.2018, Cuma12:00Toprak Bilimi ve Bitki Besleme--Zootekni
Basketbol404.05.2018, Cuma12:00Tarım Ekonomisi--Bitki Koruma
Basketbol504.05.2018, Cuma12:00Maç No 1 Galibi--Maç No 2 Galibi
Basketbol604.05.2018, Cuma12:00Maç No 3 Galibi--Maç No 4 Galibi
Basketbol708.05.2018, Salı (Üçüncülük)12:00Toprak Bilimi ve Bitki Besleme317Tarla Bitkileri
Basketbol808.05.2018, Salı (Final)13:00Tarım Makinaları ve Teknolojileri Mühendisliği1321Bitki Koruma

 

MASA TENİSİ
1. Burak DEVECİ (Bitki Koruma Bölümü)
2. Alperen KÖSE (Bahçe Bitkileri Bölümü)
3. Emin Cuvan ÜNEŞİ (Bitki Koruma Bölümü)